Turkse pizza met malse kalfsdöner, vers van het spit, met dagverse salade.
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza met shoarma
Turkse pizza rijk gevuld met vers gebakken shoarma, gecombineerd met dagvers gesneden salade.
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza mixed döner
Ambachtelijke Turkse pizza met premium mix döner, mals, vers van het spit en perfect gekruid. Geserveerd met dagverse salade.
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza met salade
Ambachtelijke Turkse pizza, geserveerd met dagelijks vers gesneden salade. Fris, huisgemaakt en vol smaak.
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza met kipdöner
Turkse pizza rijk gevuld met smaakvolle kipdöner, dagelijks vers gesneden en gegrild. Afgemaakt met verse salade.
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza naturel
Ambachtelijke Turkse pizza, al 25 jaar met de hand gemaakt. Vers deeg, huisgemaakte gehaktmix en traditionele kruiden. Eenvoudig, puur en vol smaak.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kebab
Geserveerd met salade en saus naar keuze
Broodje mix döner
Ambachtelijk Turks brood met royale mix van kip- en kalfsdöner en dagelijks vers gesneden salade.
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje shoarma
Turks brood gevuld met mals gekruide shoarma en dagverse salade.
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kalfsdöner
Turks brood gevuld met mals kalfsdöner en dagverse salade.
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipdöner
Turks brood gevuld met mals kipdöner en dagverse salade.
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüms
Geserveerd met salade en saus naar keuze
Dürüm mix döner
Zachte dürüm gevuld met een mix van kip- en kalfsdöner, met dagverse salade.
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm shoarma
Royale dürüm gevuld met vers gebakken shoarma, gecombineerd met dagverse salade.
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kalfsdöner
Zachte dürüm gevuld met mals kalfsdöner en dagverse salade.
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kipdöner
Huisgemaakte, steenoven-gebakken wrap met malse kipdöner, dagverse salade en onze huisgemaakte saus.
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon
Geserveerd met salade en saus naar keuze
Kapsalon mix döner
Knapperige mccain friet met mix döner (kip + kalf), gesmolten kaas, verse salade en huisgemaakte saus.
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon shoarma
Knapperige mccain friet met shoarma, gesmolten kaas, verse salade en huisgemaakte saus.
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kalfsdöner
Knapperige mccain friet met kalfsdöner, gesmolten kaas, verse salade en huisgemaakte saus.
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kipdöner
Knapperige mccain friet met kipdöner, gesmolten kaas, verse salade en huis gemaakte saus.
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje vlees
Geserveerd met salade, saus naar keuze en een los broodje
Bakje mix döner
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje kalfsdöner
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje kipdöner
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
To go box
Geserveerd met salade, patat of rijst en saus naar keuze
Dönerbox mix döner
€ 8,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dönerbox shoarma
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dönerbox kalfsdöner
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dönerbox kipdöner
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza's
Huisgemaakte pizza's uit de steenoven
Pizza vegetarisch
Tomatensaus, kaas, ui, paprika, champignons en olijven
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza kipdöner
Tomatensaus, kaas en kip döner
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza kalfsdöner
Tomatensaus, kaas en kalfsdöner
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza shoarma
Tomatensaus, kaas en shoarma
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza suçuk
Tomatensaus, kaas en Turkse peperworst
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza döner kebab mix
Tomatensaus, kaas en mix döner
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza kipfilet
Tomatensaus, kaas en kipfilet reepjes.
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Hawaï
Tomatensaus, kaas, ananas en ham
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza prosciutto
Tomatensaus, kaas en ham
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza salami
Tomatensaus, kaas en salami
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza caponne
Tomatensaus, mozzarella, champignons en ui
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Margherita
Tomatensaus en kaas
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza tonno
Tomatensaus, kaas, tonijn en ui
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza funghi
Tomatensaus, kaas en champignons
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salades
Kipfilet salade
Sla, tomaten, komkommer, paprika, ui en kipfilet
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gemengde salade
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tonijnsalade
Sla, tomaten, komkommer, ui, maïs en tonijn
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fetakaas salade
Sla, tomaten, komkommer, ui en feta kaas
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita
Pita suçuk
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita salami
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita Hawaï
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita ham kaas
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita kaas
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Diverse snacks
Frikandel speciaal
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje hamburger
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipburger
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje cheeseburger
€ 5,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipnuggets
7 stuks
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken wings
7 stuks
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat groot met
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel met
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat
€ 2,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat met
€ 3,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat groot
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Menu's
Geserveerd met salade, patat of rijst en saus naar keuze
Shoarma schotel
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chickenwings schotel
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipnugget schotel
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kalfsdöner schotel
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix döner schotel
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner schotel
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nagerechten
Baklava Oreo
4 stuks
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chocolate cookie
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's 100ml
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Baklava Nutella
4 stuks
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Baklava classic
4 stuks
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tiramisu Chocolade Caramel
Luxe tiramisu met chocolade en caramel topping.
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tiramisu Pistache
Romige tiramisu met pistache en crunchy topping.
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tiramisu Aardbei
Heerlijke romige tiramisu met verse aardbeiensmaak.
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tiramisu Chocolade Caramel
Rijke tiramisu met een verleidelijke chocolade-karameltopping.
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tiramisu Pistache
Fluweelzachte tiramisu met knapperige pistache topping.
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tiramisu Aardbei
Romige tiramisu met een frisse toets van verse aardbeien.
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Toppings
Ananas
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jalapeño pepers
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra broodje
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra vlees
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gesmolten kaas
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheddar kaas
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fetakaas
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra's
Mayonaise
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Curry
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ketchup
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chilisaus
€ 0,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Uiensaus
€ 0,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sambal
€ 0,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Knoflooksaus
€ 0,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cocktailsaus
€ 0,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Chocomel 250ml
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton Ice Tea Peach 330ml
€ 3,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton Ice Tea Green 330ml
€ 3,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ayran
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert Lichaam en Geest. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink Suikervrij 250ml
100% vleugels, ook zonder suiker. Red Bull Sugarfree wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Heineken Premium Pilsener Bier 330ml
+18
€ 3,00
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Golden Power 330ml
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Oasis groen
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Oasis rood
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
AA Drink
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fernandes Green Punch Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET VRUCHTENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Spa blauw
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fristi 250ml
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Coca-Cola Original Taste 500 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 3,30
incl. statiegeld (€ 0,00), € 6,60/l, 0,5l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Fanta met Sinaasappelsap 500 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 3,30
incl. statiegeld (€ 0,00), € 6,60/l, 0,5l
Fanta Exotic 330 ml
Frisdrank met vruchtensap, met zoetstoffen.
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Ben & Jerry's 100ml
B&J 100ml ChocFudgeBrownie CL3x12x375EB
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (17%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie: Mini cup Onze brownies komen bij de Greyston-bakkerij in New York vandaan die in zijn bakkerij daklozen de kans geeft om werkervaring op te doen en in hun eigen levensonderhoud te kunnen voorzien. Bovendien leren ze er de beste brownies bakken die wij ooit geproefd hebben. En smaakt dat weer heerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe!
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml CookieDough CL3 X12x375EB
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (15%) en stukken cacaofantasie (4%). Over het product:Ben & Jerry's Cookie Dough IJs is onze all time favourite smaak! In 1986 wisten we al dat we iets moois in handen hadden met ‘s werelds eerste Chocolate Chip Cookie Dough roomijs met choco chip koekjesdeeg chunks. Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml StrawbChesecake CL3 X375EB 12X
Roomijs met aardbeiencake met gezoete stukjes aardbei en koekjessaus (11%). Over dit product:Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake IJs is lekker voor onderweg. Een fairrukkelijke beker ijs met cheesecake- ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Free grazing' zuivelprogramma van 'Caring dairy' en gevuld met de lekkerste aardbeienchunks en beste havermoutkoekjesswirl. Geniet van de romige smaak van aardbeiencheesecake ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Nog niet genoeg gehad? Begin je zoektocht naar koekjeschunks en swirl van havermoutkoekjes. Grab a spoon and start diggin'!Hoe te gebruiken:Bewaar deze beker ijs bij -18 °C. Dit ijsje is lekker voor onderweg, er zit een lepeltje in de beker.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J'S Caramel Chew Chew 100Ml 12x
Karamelroomijs met karamel (2%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (12%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Caramel Chew Chew Mini cup: heerlijk karamelroomijs met een swirl van karamel en choco-karamel chunks. Karamelliefhebbers aller naties, hoor ons aan! Inderdaad, het kostte ons tijd, maar in deze tijd hebben wij een exclusieve karamelcreatie voor jullie ontwikkeld. Het genoegen is aan ons jullie te vertellen hoe we hiertoe gekomen zijn. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen. Genieten!